Blog

Co jest dobre na pamięć i koncentrację? 5 skutecznych sposobów

Spadek wydajności umysłowej to częsty problem, który dotyka osoby w różnym wieku. Przyczyn może być wiele, jednak często stoi za tym przemęczenie i stres, a także niedobory witamin.

Read more arrow

Złe samopoczucie – co może być przyczyną i jak je poprawić?

Złe samopoczucie od czasu do czasu może przytrafić się każdemu i jeśli nie jest ono stanem przewlekłym, nie musi być powodem do obaw. Jakie są przyczyny złego samopoczucia?

Read more arrow

Witalność organizmu – jak zachować energię i zdrowie na lata?

O niektórych ludziach można powiedzieć, że mają w sobie niewyczerpane pokłady siły witalnej. Są też tacy, w przypadku których już na pierwszy rzut oka widać, że posiadają w tym zakresie pewnie niedobory.

Read more arrow

Przesilenie wiosenne – objawy i sposoby na osłabienie po zimie

Kto z nas nie cieszy się na nadejście wiosny? Po kilku miesiącach chłodu, szarugi i krótkich dni wszystko dookoła zaczyna powoli budzić się do życia. My zasadniczo też, jednak… nie zawsze!

Read more arrow

Witaminy – rola, znaczenie, źródła i zapotrzebowanie organizmu człowieka

Witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, dlatego chętnie sięgamy po produkty, które je zawierają. Czy wiesz jednak, czym one są i jaką pełnią funkcję?

Read more arrow

Jak wrócić do formy po długiej przerwie od treningów?

Powrót do formy po długiej przerwie bywa ciężki – im jest dłuższa, tym jest to trudniejsze. Jest na to jednak pewien sposób! Jaki?

Read more arrow

Jak mieć więcej energii w ciągu dnia?

Wysoki poziom energii w ciągu dnia to jeden z wyznaczników dobrego samopoczucia. Co zrobić, żeby mieć więcej energii i jakie suplementy na energię warto spożywać?

Read more arrow

Nadmierna senność w ciągu dnia – jak sobie z tym poradzić?

Jeżeli czytasz ten artykuł, to z pewnością znasz to pojawiające się w środku dnia uczucie. Nagły spadek energii w ciele – jak w telefonie komórkowym.

Read more arrow

Siła piękna w jednym składniku, czyli wielka moc kolagenu na twarz i włosy

Zobacz post

Read more arrow