Tabletki na skupienie i pamięć – Bodymax Focus

Jesteś studentem, pracownikiem umysłowym lub kierowcą i potrzebujesz skupienia i dobrej pamięci? Sprawdź suplementy Bodymax Focus w formie tabletek, które wspierają układ nerwowy i pomagają utrzymać witalność umysłową3. Zmniejsza zmęczenie psychiczne i dodaje energii1, wspiera układ nerwowy i korzystnie wpływa na efektywność pracy2, a także pomaga utrzymać witalność umysłową3. Główka pracuje!

1 Działanie żeń-szenia 2 Działanie różańca górskiego 3 Działanie guarany

Dla kogo jest Bodymax Focus?

Dla osób powyżej 18. roku życia potrzebujących suplementu na pamięć i skupienie, wykonujących pracę wymagającą uwagi, w okresie intensywnej nauki, pracowników umysłowych, kierowców.

Co zawierają tabletki na pamięć Bodymax Focus?

Slide
Korzeń żeń-szenia

EKSTRAKT Z KORZENIA ŻEŃ-SZENIA

• zmniejsza uczucie zmęczenia
• poprawia czujność i koncentrację
• wspiera utrzymanie prawidłowych funkcji poznawczych

Slide
Różeniec górski

EKSTRAKT Z RÓŻEŃCA GÓRSKIEGO

• korzystnie wpływa na wydajność pracy
• poprawia percepcję
• wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego

Slide
Guarana

EKSTRAKT Z GUARANY

• zmniejsza zmęczenie
• pomaga utrzymać witalność umysłową
• wspiera koncentrację

Dorośli powyżej 18. roku życia 1-2 tabletki dziennie, w zależności od potrzeb. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Składniki 1 tabletka % RWS*

Standaryzowany ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng C. A. Meyer)

100 mg

w tym ginsenozydy

8 mg

Standaryzowany ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.)

120 mg

w tym rozawiny

3,6 mg

Standaryzowany ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana KUNTH ex H.B.K)

400 mg

w tym naturalna kofeina

40 mg

* % referencyjnej wartości spożycia

vegan friendly

Składniki: ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana Kunth ex H.B.K.) standaryzowany na zaw. 10% kofeiny, substancje wypełniające (fosforany wapnia, celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy, usieciowana), ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.) standaryzowany na zaw. 3% rosawin, ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng C. A. Meyer) standaryzowany na zaw. 8% ginsenozydów, substancje glazurujące (poliwinylopirolidon, hydroksypropylometyloceluloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, wosk carnauba), barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza)

Nie zaleca się stosowania bezpośrednio przed snem. Preparatów zawierających żeń-szeń nie należy stosować dłużej niż przez trzy miesiące. Preparat nie jest przeznaczony do długotrwałego użytku. Zawiera kofeinę. Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz 1-2 tygodnie przed planowanym zabiegiem operacyjnym. W przypadku stosowania leków przeciwdepresyjnych lub nasilenia objawów, należy skonsultować przyjmowanie preparatu z lekarzem.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze 5°-25°C.

Kup i ciesz się pełnią energii