Potwierdzone działanie

Odzyskać energię? Jest na to skuteczny sposób – poznaj historię Karoliny.

Jest osobą niezwykle aktywną i pasjonatką swojej pracy. Prowadzi biuro projektowe, nadzoruje remonty, przygotowuje scenografie. Od dwóch lat samotnie wychowuje Wiktora i Kalinę. Dba o siebie, bo wygląd i witalność to też jej wizytówka zawodowa. I choć Karolina Adamowicz (38 l.) lubi wyzwania poczuła nagle, że brakuje jej energii. Coraz trudniej było podołać obowiązkom. A tak bardzo nie chciała rezygnować z aktywnego życia! Długo szukała skutecznego wsparcia. Kolejne witaminowe preparaty nie pomagały. Aż w aptece poradzono jej: Bodymax Plus.

Spróbowała i z każdym kolejnym dniem czuła różnicę.

Znowu jej życie jest pełne energii!

„Lubię jak się dużo dzieje, aż nagle po ciężkim roku – rozwód, nowa organizacja domu z dwójką dzieci, kolejne ciekawe wyzwania zawodowe – poczułam, że nie daję rady. Moja naturalna siła malała, nie wystarczała, aby skoncentrować się i efektywnie pracować. A gdzie czas dla siebie i skąd brać na to wszystko energię?” – wspomina swój trudny etap w życiu.

Karolina Adamowicz

 

We wrześniu miała spiętrzenie prac, nowy rok szkolny… i stało się. Drobna pomyłka w zamówieniu farb, potem większa – partia kafelków do wymiany. Pojawiło się poczucie zmęczenia, potem apatii. Choć była zdrowa, czuła się z każdym dniem słabsza psychicznie i fizycznie. Starała się systematycznie trenować, ale sport nie dawał tyle radości co zwykle, aż w końcu wypadł z grafiku dnia. Rzeczy, które do tej pory były przyjemnościami, stały się obowiązkiem. Odpuściła też nowe zamówienia. Wieczory były ciężkie – udawało się jakoś ogarnąć najważniejsze sprawy zawodowe i lekcje dzieci. Reszta leżała odłogiem. Koniecznie chciała coś z tym zrobić. Pomóc sobie. Tylko jak?

Starała odżywiać się racjonalnie, tego nie odpuściła. Codziennie porcja świeżych warzyw, dużo wody, ograniczała słodycze. Mimo to pomyślała: potrzebne mi witaminy. Wypróbowała kilka preparatów. Efekt? Marny. Zaczęła eksperymentować: może inny, droższy, multiwitaminowy? Sił ubywało. Może witaminy to nie wszystko?

Poszła do zaprzyjaźnionej apteki z prośbą o radę. Usłyszała: Bodymax Plus, czyli witaminy, minerały i żeń-szeń. Do tego jej serdeczna koleżanka potwierdziła, że to skuteczny preparat. Też żyła aktywnie, intensywnie pracowała i Bodymax Plus pomagał jej zregenerować siły.

Przeczytała ulotkę, znalazłe też medycznie potwierdzone informacje o żeń-szeniu. Zaskoczyło ją, że ta znana od 4 000 lat roślina, zwana „korzeniem życia”, w naturalny sposób pozwala odzyskać energię i wspomaga odporność.

Wtedy postanowiła spróbować.

Brak energii? Bodymax na energię i wzmocnienie.

„Po 3 tygodniach stosowania Bodymax Plus poczułam istotną różnicę. Biorę 1 tabletkę do śniadania, zgodnie z zaleceniami. Z dnia na dzień czuję coraz większy przypływ energii i to, że mój organizm jest wzmocniony. Znowu mogę cieszyć się pełnią życia! Okazało się, że mogę wrócić do biegania.

Stosuję Bodymax Plus regularnie i po całym dniu mam jeszcze chęć i energię, aby z pełną jasnością umysłu usiąść do projektu lub zrobić coś dla siebie. Takiego właśnie działania oczekiwałam.

Polecam Bodymax Plus wszystkim, którzy czują narastające przemęczenia. To skuteczny i sprawdzony sposób” – stwierdza Karolina Adamowicz.