• Ambasadorzy Bodymax w dniach 05 – 12.10.2015 r. przetestowali
  rzeczywistą skuteczność Bodymax Plus oraz Bodymax 50+

  Wszyscy ambasadorzy ocenili produkt pozytywnie, w tym 64% Ambasadorów Bodymax Plus oraz 79% Ambasadorów Bodymax 50+ uznało ten suplement diety za znakomity i bardzo dobry.

  POZYTYWNA OCENA BODYMAX PLUS I BODYMAX 50+

  wykres-1

  Głównym powodem wysokiej oceny Bodymax Plus i Bodymax 50+ jest:

  • pozytywne działanie preparatu na cały organizm;
  • przypływ siły;
  • więcej energi;
  • zmniejszenie senności;
  • poprawa samopoczucia i koncentracji;
  • skład produktu (tu głównie żeń-szeń);

  Wrażenia z 14-dniowego testowania preparatu Bodymax Plus i Bodymax 50+

  Każdemu z Ambasadorów zadaliśmy pytanie: jakie są Twoje pierwsze wrażenia, po co najmniej 14-dniowym przyjmowaniu preparatu Bodymax Plus lub Bodymax 50+, jakie zmiany zauważyłeś/łaś? Czy zwiększyła się Twoja aktywność fizyczna i psychiczna? Czy poczułeś/łaś wzrost energii?

  Przykładowe odpowiedzi Ambasadorów

  Preparat Bodymax Plus wpłynął na wszystkie obszary mojego życia. Więcej energii mam przez cały dzień i nawet noc :-). Czuje się lepiej i zdecydowanie go wszystkim polecam!!!

  Wojciech z Warszawy

  Mam więcej sił, energii i chęci do życia. Mimo jesiennej aury czuję się bardzo dobrze, nie jestem senna í zmęczona. Nawet znajomi zauważyli, że tryskam energią i dobrym humorem mimo szarugi za oknem.

  Kamila z Białegostoku

  Mam więcej energii do działania, nawet po wyczerpującym dniu pracy. Energia i aktywność fizyczna zdecydowanie uległy poprawie nawet w jesienne szare wieczory.

  Joanna z Białegostoku

  Przyjmowanie preparatu Bodymax odmieniło moje życie. Brak energii, który często mnie dopadał zniknął. Mam więcej energii aby pokonywać trudy dnia codziennego. Zaczynam być bardziej aktywna fizycznie. Po prostu cieszę się życiem i więcej się teraz uśmiecham.

  Krystyna z Chorzowa

  Zmiany zauważyłam wszędzie, praca idzie mi świetnie, obowiązki domowe nie sprawiają mi trudności i mam jeszcze dużo energii na aktywność fizyczną, nawet trochę biegam.

  Bożena z Sosnowca

   

 • CZY BODYMAX PRZYWRACA ENERGIĘ?

  Pytania do Ambasadorów

  Czy zgodzisz się z twierdzeniem, że Bodymax Plus/Bodymax 50+ przywraca energię

  wykres-2

  82% Ambasadorów Bodymax Plus oraz 94% Ambasadorów Bodymax 50+ zdecydowanie i raczej zgadza się ze stwierdzeniem, że zażywanie tych preparatów przywraca energię.

  Po jakim czasie zauważyłeś/łaś wzrost energii? (Dla bodymax Plus; Bodymax 50+)?

  wykres-3

  Zdaniem ponad połowy Ambasadorów najczęściej zauważany wzrost energii w obu przypadkach widoczny był już po tygodniu stosowania.

 • CZY BODYMAX WPŁYWA NA BYCIE BARDZIEJ AKTYWNYM?

  Pytania do Ambasadorów

  Czy zgodzisz się ze stwierdzeniem, że Bodymax Plus/Bodymax 50+ dodaje energii i dzięki temu masz siłę być bardziej aktywnym/ną i cieszyć się życiem?

  wykres-4

  81% Ambasadorów Bodymax Plus zdecydowanie i raczej zgadza się, że dzięki niemu mają siłę być bardziej aktywni i cieszyć się życiem.
  93% Ambasadorów Bodymax 50+ zdecydowanie i raczej zgadza się ze stwierdzeniem, że ten wariant preparatu dodaje energii i dzięki temu mają oni siłę być bardziej aktywni i cieszyć się życiem.

  CZY BODYMAX WPŁYWA NA POPRAWĘ OGÓLNEJ JAKOŚCI ŻYCIA?

  Pytania do Ambasadorów

  Wielu Ambasadorów stwierdziło, że stosowanie Bodymax Plus wpłynęło na zwiększenie chęci do aktywności sportowych, zmniejszenie oznak zmęczenia (głównie w pracy) i senności (głównie wieczorem i rano) oraz ogólną poprawę nastroju/humoru, a nawet jakość życia.
  Wielu Ambasadorów stwierdziło, że stosowanie Bodymax 50+ wpłynęło na poprawę ich kondycji fizycznej, zmniejszenie oznak zmęczenia, poprawa nastroju/humoru, a nawet, że odmieniło pozytywnie ich życie zawodowe jak również prywatne.

   


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/bodymax/page-how-it-works.php on line 123