Udany dzień z Bodymax

udany-dzien-01-zacznij-dobrze-dzien

Zacznij dobrze dzień

Dobrze jest wstawać codziennie o tej samej porze. Wtedy człowiek budzi się w o wiele lepszej kondycji psychicznej i fizycznej. Najlepszym momentem dnia jest godzina 9:00 rano i na nią przypada pierwszy szczyt aktywności umysłowej. Jeśli czujesz, że ma to niewiele wspólnego z Tobą to czas się wspomóc na przykład jednym z preparatów Bodymax. Jest on przygotowany dla osób prowadzących intensywny tryb życia i tych, które odczuwają brak energii i spadek kondycji fizycznej. Zmianę poczujesz szybko i będziesz wskakiwać od rana na wysokie obroty.

 
udany-dzien-02-praca

Praca

W samo południe zwykle odczuwamy spadek formy i jest to zupełnie naturalne. Dlatego często w godzinach południowych na uczelni wypada dłuższa przerwa, a w pracy pora lunchu. Sprzyja to regeneracji umysłu. W tym czasie dobrze zadbać również o dawkę ruchu i świeżego powietrza. Każda praca niesie ze sobą jakieś obciążenia fizyczne i psychiczne, dlatego taka długa przerwa w okolicy południa jest pielęgnacją dla ciała i psychiki. Jeśli praca dostarcza Ci stresów i nerwów dobrze pomyśleć o wzmocnieniu. Wysokiej jakości wyciąg z żeń-szenia, czy schisandry wzmocniony bogatym zestawem witamin i minerałów to świetny pomysł na poprawę sprawności intelektualnej, koncentracji, czy odporności na stres.

 
udany-dzien-03-dom

Dom

Po długim dniu w pracy nasz dzień się jeszcze nie kończy. Powrót do domu niesie ze sobą kolejne zadania, na które często już brak nam entuzjazmu i chęci. Z jednej strony wiemy, że powinniśmy zająć się prywatnymi relacjami z partnerem, zadbać o dzieci czy po prostu zająć się domowymi sprawami, to jednak często najchętniej wycofalibyśmy się w głąb siebie, posiedzieli przed telewizorem lub nawet poszli spać! Jeśli brakuje Ci zapału i sił na resztę dnia nie zapominaj, że możesz sobie dodać energii odpowiednimi suplementami diety. Jednym z głównych zadań suplementów diety Bodymax to właśnie zmniejszanie zmęczenia i dodawanie energii na co dzień. Dlatego zamiast coraz bardziej opadać z sił na koniec dnia, pomyśl o wzmocnieniu.

 
udany-dzien-04-wolny

Czas wolny

Nie tylko wieczory po pracy, ale również weekendy, to czas, który należy wykorzystywać intensywnie i dlatego należy go dobrze zaplanować. Jeśli tak zrobimy będziemy mieli poczucie, że wykorzystujemy go pełniej i w możliwie najlepszy sposób. Proponujemy w każdym tygodniu pomyśleć o zrobieniu choć jednej rzeczy, która od dawna nam chodzi po głowie. Zamiast odkładać przedsięwzięcia w czasie najlepiej zaczęć je realizować jak najszybciej, to na pewno przyniesie dużo radości, ale również zadowolenia z siebie. Zadbajmy również o aktywny wypoczynek i zdrowie. Czas wolny to ten, w którym powinniśmy realizować nasze potrzeby.